Det er med stor begeistring PAVE Europe kunngjør det neste virtuelle PAVE Europe-panelet «Scaling Connected and Automated Heavy-duty Vehicles in Real-life Logistics Operations».
Oppdag fremtiden for logistikk gjennom automatiserte tunge kjøretøy! EU-prosjekter som AWARD og MODI leder an når det gjelder å forbedre sømløs logistikk-interaksjon mellom kjøretøy og logistikk- prosesser og operasjoner på tvers av landegrenser. Disse initiativene fokuserer på sikkerhet, effektivitet og bærekraft – og former fremtidens transport!
Denne virtuelle panel-diskusjonen er designet for å få innsikt fra bransje-eksperter og pionerer om de virkelige applikasjonene, fordelene og utfordringene ved å skalere automatiserte tunge kjøretøyer innen logistikk.
I panelet finner du:
- Mads Skovsgaard Rasmussen – Business Development, Innovation and Project Management – DFDS.
- Joachim Gamper – Head of Contract Logistics / SCM Area Austria North – DB Schenker.
- Ragnhild Wahl – Director for Research and Innovation – ITS Norway.
- Benoit Perrin – General Manager – EasyMile.
Vi inviterer deg til å delta og engasjere deg med panelet av eksperter mens de deler sin kunnskap og visjon for den fortsatte utviklingen av automatiserte tunge kjøretøyer i virkelige logistikk-operasjoner. Ikke gå glipp av muligheten til å få verdifull innsikt i denne transformative industrien!
Du finner mer info og påmelding her!
Velkommen!